Легально. Быстро.
Принимаем заказ по телефону.1
Заказываете номер
  • по телефону
  • viber
  • через форму на сайте
2
Предоставляете документы
Копию техпаспорта и прав
  • при получении
  • через форму при заказе на сайте
  • на viber или почту info@dubl.com.ua
3
Получаете номера
  • самовывоз из офиса
  • курьером (50 грн) по Киеву
  • Новая почта (40 грн) по Украине
  • Адресная доставка Новой Почтой
Тип номерного знака Описание Цена за 1 номер Цена комлекта
автономер 2004 год
автономер 2015 год
Автомобильные номера 2004/2015 год 300 грн 450 грн
мото номера Мото номера 2004/2015 год 350 грн
американские номера американские номера 2015 Американские номера 2004/2015 год 450 грн 850 грн
иностранные номера Иностранные номера 350 грн 500 грн
Специальная техника Специальная техника 300 грн 450 грн
сувенирные автономера Сувенирные номера 350 грн 500 грн

Виготовлення транзитних автономерів

Транзитні номера - це пластикові номерні знаки на автомобіль червоного кольору, які видають для тимчасових поїздок після зняття автомобіля з обліку в органах МРЕО (ВРЕР ДАI).

Згідно з українським законодавством, а саме Постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 протягом трьох місяців можна їздити на транзитних номерах. Після закінчення цього терміну автомобіль необхідно поставити на облік і отримати постійні держ номера.

Термін дії транзитних номерів обмежений, тому продовжувати червоні номера на машині вже не можна так само легко і без зусиль, як це було раніше. І по закінченню передбаченого законом терміну дії номера, автомобіліста чекає штраф за прострочені транзитні номери в розмірі 170-255 грн. Якщо порушення повторити, то сума збільшиться до 255-510 грн. Відповідно до ПДР їзда на прострочених транзитних номерах прирівнюється до водіння автотранспорту без реєстраційного номера. Оформляються тимчасові номери на машину в ДАІ після зняття авто з реєстрації. Там же на місці можна дізнатися всі деталі щодо терміну дії транзитного номера, купівлі і отримання, чи існує порядок продовження їх терміну дії в конкретному певному випадки, чим загрожує прострочення номерів і т.д.

Дуже часто водії втрачають червоні номерні знаки і стикаються з проблемою безрезультатності їх пошуків. Ось тут і виникає необхідність отримати дублікат транзитного номера.

Нашою компанією проводиться виготовлення транзитних номерів будь-якого типу. Якщо ви цінуєте свій час і прагнете отримати нові транзитні номери швидко і не дорого - ми до ваших послуг!

Червоні автономери ми виготовляємо на сертифікованому заводі протягом 2 діб. Розміри таких номерів такі ж, як і у постійних номерних знаків. Транзитні номери в Україні нового зразка виготовляються на червоній пластикової пластині, а букви і цифри нанесені білим кольором.

Ми пропонуємо транзитні номери для всіх типів автомобілів, автомобільних причепів, автобусів, мотоциклів, моторолерів, мотоколясок, як для фізичних осіб, що володіють транспортом, так і для торгових організацій.

Для зручності клієнта замовлення можна оформити онлайн на нашому сайті або по телефону. Ми здійснюємо доставку автономерів по місту Київ з допомогою кур'єра, в будь-якому іншому випадку - спеціальними службами експрес-доставок в Україні, такими як Нова Пошта, Автолюкс і Gunsel.